- Iskra Cieszacin Wielki (d) - 12:0 ( 6x Kyciński, 2x Strączek, 2x Kojder, Wołowiec, Cząstka )
- GKS Majdan Sieniawski (d) - 1:1 ( Kyciński )
- Cresovia Krzeczowice (d) - 6:1 ( 6x Kyciński )
- Błyskawica Rożniatów (d) - 5:1 ( 1x samobójcza, 2x Cząstka, Strączek, Śmiałek)
- Błyskawica Rozbórz - (d) 3:0 ( 2x Kyciński , Cząstka )
- Błękitni Grzęska - ( d) 4:1 ( 2x Kojder, Ostrzywilk, Kyciński
- Alabaster Łopuszka Wielka - (d) ( Kyciński, Strączek )
- PKS UNUM Babice - (d) 3:2 ( Kyciński, Ostrzywilk, Urban )
- Błękitni Wierzebna - (d) 6:1 ( 3x kyciński, Cząstka, Kowal, Kojder )
- Zorza Jagiełła - (d) - 8:1 ( 4x Kyciński, 2x Cząstka, Hołub, Mucha)
- Wisełka Siennów - (d) 1:1 ( Kojder )
- Promyk Urzejowice - (d)
- Piast Nowosielce - (d) - 3:1 ( Kycińśki, Mucha, Cząska:)
Ł
PRZYCHODZĄ:
Radosław Salwach ( trener )
Radosław Strączek ( Start Pruchnik)
Mateusz Cząstka ( MKS Kańczuga )
Adrian Kojder ( Sawa Sonina )
Kamil Wołowiec ( Orzeł Przeworsk)
Bartek Hołub ( Cresovia Krzeczowice )
ODCHODZĄ:
Dariusz Gujda ( nie wznowił treningów )
Andrij Nikanovich ( Huragan Gniewczyna )
Damian Leszczyński ( nie wznowił treningów )
Michał Chmura ( nie wznowił treningów )
Rafał Kaniewski ( nie wznowił treningów )
Marcin Kubas ( Błękitni Grzęska )
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|||
dzisiaj: 71, wczoraj: 298
ogółem: 3 076 200
statystyki szczegółowe
Rozpoczynamy LIGĘ TYPERÓW !!!
Zmieniamy nieco sposób typowania. Nie będzie już jak w poprzednich latach określania dokładnego wyniku, a jedynie wskazywać 1 (zwycięstwo gospodarzy), X (remis), 2( zwycięstwo gości). Liczymy że wzrośnie dzięki temu zainteresowanie TYPEREM :)
Aby przyłączyć się do zabawy należy zalogować się na naszej stronie , a następnie wejść w zakładkę TYPER!
Dla zwycięzców przewidziana jest nagroda !
ZAPRASZAMY DO ZABAWY !
Dla ułatwienia w rozwinięciu newsa TYPY EKSPERTÓW którymi przed pierwszą kolejką są trener Zorzy Zarzecze - Łukasz Laska oraz nasz pomocnik Tomek Wiśniowski (zobacz więcej...)
Mecze I kolejki: | Łukasz | Tomasz |
Wisełka Siennów- Gacovia Gać | 1 | 1 |
Cresovia Krzeczowice- Wisłok Świętoniowa | X | 2 |
San Gorzyce- Unum Babice | 2 | 1 |
Żuraw Żurawiczki- Zorza Jagiełła | 2 | X |
Błyskawica Rozbórz- Wisłoczanka Tryńcza | 1 | 2 |
Majdan Sieniawski- Promyk Urzejowice | X | X |
Gorliczanka Gorliczyna- Piast Nowosielce | 1 | 1 |
Brak aktywnych ankiet. |
Wtorek - g. 19:00
Czwartek - g. 19:00
Najbliższa kolejka 1 |
Mecze sparingowe |
A-klasa » Przeworsk |
|
|